İlk olarak, başvuru formumuzu doldurmanız gerekiyor. Bu adım çok basit, çünkü formda cevaplayacağınız sorular çok basit. Formu gördüğünüzde zaten anlayacaksınız.Formu, bu sayfadan doldurabilirsiniz.
Formu doldurduktan sonra, ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu adımda kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Eğer kredi kartınız yoksa, debit card da kullanabilirsiniz. Şimdilik sadece kredi kartı veya debit card kabul edebiliyoruz. Eğer kredi kartınız veya debit card sahibi değilseniz, ailenizden birisinin kartını kullanabilirsiniz.
Başvuru formunu doldurup, ödeme bölümünü de geçtikten sonra, kredi raporunuzu bize ulaştırma adımına geliyoruz. Bu sayfadan raporlarınızı ısmarlayabilirsiniz. Kredi raporlarınızı aldıktan sonra, pdf dosyası olarak info@temizkredi.com adresine yollarsanız, raporlarınızı incelemeye başlayabiliriz.
Bize ulaştırmanızı istediğimiz bir kaç belge var. Bu belgeleri de doldurup, imzalayıp, info@temizkredi.com adresine emaillemenizi istiyoruz. Bu belgeleri dosyanıza ekliyoruz. Bu belgelere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
4 adımı da tamamlamışsanız, artık dosyanızı tamamlamış ve açmış bulunuyoruz. Bundan sonra, raporlarınızdaki yenlış ve lekeli bilgiler üzerinde çalışmaya başlıyoruz. Önümüzdeki 30 ila 40 gün içirişinde, bize vermiş olduğunuz adrese Equifax, Experian ve TransUnion‘dan ayrı ayrı kredi raporları gelecek. Bu raporlar geldikçe info@temizkredi.com adresine yollayarak bize ulaştırmanızı istiyoruz. Muhtemelen, bu adım en önemli adım, çünkü bir sonraki adımı takip edebilmemiz için, size ulaşan bu raporlara bakmamız ve ne gibi değişiklikler yapılmış, görmemiz lazım.

Bu yolculuğa beraber çıkıyoruz. Yani, bizim yapacaklarımızın yanı sıra, sizin de yapmanız gerekenler var. Eğer, siz üzerinize düşenleri yapmazsanız, bizim tek başımıza çalışmamız gerçek manada size pek faydalı olmayabilir. Sonuçta, üzerinde çalıştığımız konu sizin kredi raporu ve skorunuz olduğundan, kontrol tamamen bizde değil, çoğunlukla sizde.

Bu sayfada, sizin yapmanız gerekenleri adım adım açıklamaya çalışacağız. Lütfen bu adımları çok iyi takip edin. Böylece işlemleriniz daha hızlı ve kusursuz devam edecektir.

Bu 5 adımı da eksiksiz yerine getirirseniz, biz de kredi raporlarınız üzerinde daha rahat ve sağlıklı bir şekilde çalışabiliriz.

0
10000 üzerinde silinen lekeli bilgi
0
3000 üzerinde temiz rapor
0
1000’den fazla mutlu müşteri