Temiz Kredi

Amerika çapında herkese kredi raporu ve kredi skoru üzerine danışmanlık veren Temiz Kredi,  New Jersey’de 2003 yılında kuruldu. Kurulurken hedef olarak kredi skorundan dolayı mağdur olan ve kredi sisteminin acımasız kuralları karşısında, imkanları olduğu halde bu imkanlardan haberi olmayan kişilere, kredi ve kredi skoru üzerine danışmanlık yapmayı seçen Temiz Kredi, 13 yılın vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle, hedeflerine ulaşmış ve daha fazla kişiye faydalı olabilmek için yeni hedefler belirleyerek iş dünyasındaki yerini sağlamlaştırmıştır. Sadece kişisel kredi raporu üzerine değil, ayrıca firma kredi profili üzerine de çalışmalar yapan Temiz Kredi, bugün hem kişisel manada hem de kurumsal manada kredi konusunda herkesin ortak danışma noktası olmuştur. Birbirlerinden farklı görünse de, birbirleriyle temasta olan üç ana konuyu; kişisel kredi profili, firma kredi profili ve iş planı hazırlama işlemlerini gerçekleştiren Temiz Kredi 13 yıllık tecrübesini, iş disiplinini, iş karakterini ve kapasitesini bir araya koyarak hizmet vermeye devam ediyor. 13 yıllık tecrübe ve deneyim, bizi daha fazla motive ediyor ve kredi konusunda bütün birikimimizi paylaşmaya yönlendiriyor.  Kredi ile ilgili herhangi bir sorunuz veya sorununuz var ise,  hiç çekinmeden Temiz Kredi arayabilirsiniz.

Temiz Kredi Karakteri

13 yıl önce Temiz Kredi iş hayatına başladığında edindiği misyonu, bugün de aynı kararlılıkla devam ettirmekte.  Misyonumuz,  kredi konusunda her türlü zorluğu ve problemi çözmek üzere kalıcı çözümler sunmak, iş hayatında firmasının kredi profilini ve iş planını en güzel şekilde iş adamlarımıza hazırlayıp yol haritalarını çizmek.
Temiz Kredi dün olduğu gibi bugün de vizyon olarak Amerika’nın kredi konusunda belli başlı büyük firmalarından birisi olmak ve insanların kredi ile ilgili problemlerin de her zaman ulaşıp yardım alabilecekleri hedef nokta olmayı belirlemiştir.
Herkesin ikinci bir şansı olması gerektiğine inanan Temiz Kredi,  dürüst, güvenilir, iş disiplini en yüksek seviyede olan hizmet anlayışı ile, insanların da aynı şekilde dürüst ve güvenilir kişiler olmasını amaçlayan bir felsefe ile iş hayatına devam etmektedir.
Temiz Kredi, her zaman en yüksekleri mantık çerçevesinde hedeflemiş ve bu hedeflerine ulaşmak için akla ve mantığa uygun, değer kavramlarını önemseyerek, gerekli adımları atmıştır.  Hedef olarak Amerika’da kredi ile problemli olan herkese ulaşmak ve hizmet sunmayı belirlemiştir.

Temiz Kredi Kalitesi

Tecrübe
Birikim
Güven
Disiplin

Temiz Kredi, kredi ile ilgili soru ve sorunlarınızda cevap bulabileceğiniz en kapsamlı ve tecrübeli kurum

EVET, KREDİMİN TEMİZLENMESİNİ İSTİYORUM!