Temiz Firma: Kişisel kredi raporunuz temiz ve kredi skorunuz yüksek. Peki, Firmanızın Kredi Profili hakkında ne düşünüyorsunuz?

Firmanızı başı boş bırakmayın. Senelerce firma işletip, kredi profilsiz firma sahibi olmayın! Temiz Kredi’nin tecrübe ve birikimiyle, firmanızı bir üst seviyeye taşıyın!

201-455-7334

Avada Theme Image

Firmanızın kredi profilinden de siz sorumlusunuz.

Siz sorumluluk almazsanız, kimse almaz! Eğer büyümek ve geniş hacimli bir firma olmak istiyorsanız, firmanızın kredi profilini de düşünmelisiniz. Diğer firmalar, sizinle iş yapmadan önce, firmanızı araştırır ve ilk baktıkları yer de firmanızın kredi profilidir. Bu bilgiye dayanarak, sizinle iş birliği yapıp yapmayacaklarını değerlendirirler. Ürün almak, kredi almak, stratejik ortak olmak, makine lease etmek, kredi limitlerinizi yükseltmek, depo envanterinizi geliştirmek, daha uygun şartlarda kredi almak istiyorsanız, kredi profiliniz bu isteklerinizi karşılayabilecek durumda olmalı.

EVET, FİRMAMIN DA KREDİ PROFİLİ OLSUN
Firma Kredi Profili

Sağlam Firma Kredi Profili: Sınırsız Hizmet – Sınırsız Kredi

Sağlam bir firma kredi profili ile, hedeflerinize daha rahat ulaşabilir, hangi firmayla görüşürseniz görüşün, hem kendinizin hem de firmanızın yüksek özgüveniyle çeşitli avantajlara ulaşabilirsiniz. Hem sizin, hem de firmanızın profili, artık eskisi gibi olmayacak.

İşin sırrı: Sağlam Firma Kredi Profili

Sağlam Firma Kredi Profili demek, yüksek kredi skoru ve düşük risk skoru manasına geliyor. Firmanızı araştıranlar, ödemeleri zamanında yapıp yapmayacağınız kadar, yarın var olup olmayacağınıza da bakıyor.

Avada Admin
Avada Admin
Avada Admin
Avada Admin

Sağlam ve Güçlü Firma Kredi Profili Demek:

 • Yüksek Paydex Skoru

 • Karakter

 • Kapasite

 • Kredibilite

 • Güvenilirlik

 • Özgüven

 • Ayrıcalıklı Opsiyonlar

 • 4 Raporda 4 Sağlam Profil

 • Yüksek Kredi Limitleri

 • Gerekmedikçe kişisel kredi kullanmama

 • Tax ID üzerinden kredi geliştirme

 • Kişisel kredi borçlanma oranlarını yükseltmeme

 • Büyüğünden küçüğüne, her büyüklükteki bankayla masaya oturma imkanı

 • Tedarikçilerle rahat alış veriş imkanı

 • Güçlü imaj

 • Kritik bilgilerin doğru raporlanması

 • Rekabette Avantaj

 • Uygun şartlar, düşük faiz oranları

EVET, FİRMAMIN DA KREDİ PROFİLİ OLSUN!

Güçlü Firma Profili; Eksiksiz, Doğru ve Güncel Bilgiler

Temiz Kredi Farkıyla

Sizin de firmanızın kredi profii güncel, doğru ve eksiksiz bir şekilde oluşturalım. Temeli sağlam firmanızla, geleceğe daha güvenli bakın.

Kredi veren kurumlar, ister banka olsun, ister finans kurumu olsun, isterse de özel bir firma olsun, kriterlerini gizli tutarlar. Buna bağlı olarak da, birçok firma başvurmuş olduğu krediye onay alamaz, çünkü onay kriterlerinden haberi yoktur.

İlk adımda, “Compliance” dediğimiz on hazırlıkla, firmanızı 20 noktada inceliyor ve eksik bir nokta varsa, onu hazırlıyoruz ve düzeltilmesi gereken noktaları da düzelterek, firmanızın temelini sağlamlaştırıyoruz. Böylece, kredi başvurularınızda otomatik olarak avantajlı duruma geçiyorsunuz.

Birinci adımda, firmanız kurulmamışsa, hangi çeşit firma kurmanızın daha faydalı olacağını inceleyerek, firmanızı kurmanıza yardımcı oluyoruz. Telefon numarası, adres, email adresi, web sayfası, gerekli izin ve ruhsatlar gibi konularda ya yardımcı oluyoruz, veya direk biz hallediyoruz.

Bu adım bittiğinde, artık firma olarak sağlam temellere dayalı, firmanızla ilgili araştırma yapanların net bilgilere ulaşabileceği bir rapor hazır hale gelmiş oluyor.

Temiz Kredi de yapmak istediğimiz en önemli iş, firmanızın kredi profilini geliştirerek alacağı kredileri sadece firma profili üzerinden almasını sağlamaktır.  Böylece şahsi kredi raporlarınızı kullanma durumunu minimize etmek,  ulaşacağınız kredilerde firma raporunu kullanmanızı sağlamak en temel hedefimiz.

Bu hedefe de ulaşmak demek,  ister tedarikçi kredisi olsun,  isterse de büyük firmaların açmış olduğu krediler olsun,  bu kredilere en çabuk ve en sağlam şekilde ulaşmak demektir. Tabii ki birincilikli önceliğimiz,  bu kredileri alırken şahsi kredi raporunuzu kullanmak zorunda kalmamanız.

Ikinci adımda,  firmanızın kredi başvuru profilini belirleyerek,  hangi tür Firmaların size kredi verebileceğini Netleştiririz.  Bu aşamada,  başvurabileceğimiz ve onay alabileceğimiz küçük çaplı krediler listelenir ve makul zaman aralıklarıyla kredi başvuruları yapılarak,  Kredi profilinize açık hesapları girmesi sağlanır.

Bu hesapların Kredi profilinize girmesiyle, artık firmanız piyasada yavaş yavaş belirgin ve tanınır, hatta güvenilir bir noktaya gelir.  Bu aşama, ilerisi için farklı firma kredileri, kredi kartları, devlet destekli krediler için kapı açacaktır. Bu akşama bir nevi iş planı hazırlama ve firmamızın güvenilirliğini arttırma aşaması olacaktır. Bu da yapılan Kredi başvurularında onay alma yüzdenizi arttıran bir faktördür.

Üçüncü  adım da yavaş yavaş kredi raporu firmalarında, firma kredi profilinizi oluşturmaya başlıyoruz. Firma kredi profiliniz kredi raporlarında oluşmaya başladığında, artık raporlarınızı ne var ne yok rahatça görme imkanımız olacak. Böylece, raporlarınız her an kontrol altında olacak, ve herhangi bir değişiklik de müdahale etme imkanımız olacak.
Dördüncü adımda firmanızın adına Net 30 dediğimiz Kredi hesaplarını açmaya başlıyoruz. Bu hesaplar farklı Kredi raporu firmalarına açık hesap olarak kaydediliyor. Artık raporlarınız da başlangıç hesapları olarak tanımlayacağımız Net 30 hesaplarınız görülmeye başlıyor.

Raporlarınıza kaydedilmiş üç dört tane net 30 hesabını, beş altı ay boyunca kullanıp ödemeleri zamanında yaptığınızda, raporlarınızda ödeme deneyimi olarak pozitif bir gelişme göreceksiniz. Böylece bir sonraki adımda başvuracağınız krediler bu net 30 hesaplarındaki ödeme alışkanlıklarını gördüklerinde, daha rahat bir şekilde size kredi hesapları açacaktır.

Zamanla net 30 hesapları olan firmalar, firmanıza artık net 45 net 60 net 90 net 120 gibi kredileri genişleterek imkanı sunmaya başlayacaklardır. yani, yapmış olduğunuz kredili alışverişleri 30 gün içinde değil de, 45 veya 60 90 120 gün gibi farklı kredi ödeme şekillerinde yapabileceksiniz.

Net 30 firmaları, 45 60 90 ve 120 günlük kredileri açarkende  firmanızın kredi profiline bakarak karar veriyorlar. Bu firmaların size sunmuş olduğu geniş süreli kredi geri ödemeleri,  Daha sonra size Kredi açacak olan firmalara bir referans da olacaklar.

Uzun vadeli geri ödeme kredi imkanları, uzun süreli geri ödemeler, net 30 firmalarının sayısının çokluğu doğal olarak kredi raporunda yüksek kredi skoru olarak geri dönüşüm yapacak. yüksek kredi skoru daha firmamızın güvenilirliğini arttıracaktır.

Dördüncü adımda geliştirdiğimiz 5 tane net 30 hesabı, artık revolving dediğimiz Kredi hesaplarına başvurmamız için imkan sağlayacaktır. Bu çeşit kredi hesapları başvurularda çoğunlukla kişisel kredi Bilgilerinizi teyid etmek isteyecektir. Ama kredi profiliniz firma adına geliştikçe Bu çeşit kişisel Kredi Bilgilerinizi teyid etme istekleri yavaş yavaş azalacaktır.

Başlangıç hesapları diye de adlandırabileceğimiz bazı revolving hesaplar, başvurularda onay  aldıkça kredi raporlarınızı işlenecek ve skorunuzu yükseltecektir. bazı başlangıç revolving hesaplarına örnek isterseniz Staples, Home Depot, Tractor Supply, Shell, Office Depot  gibi firmaları sayabiliriz. Zamanla bu hesaplara daha büyük firmaları ekleyerek kredi profili genişlemeye büyümeye ve güven vermeye devam edecek.

Beşinci adımda gelişen kredi profili ile onaylanan kredi limitlerinin de yükseldiğini göreceksiniz. bazı firmalar 10 bin dolar civarında limitler açmaya başlayacaklar.  ve bu hesaplar firmanızın adını olup şahsi kredi raporlarınızda görünmeyecektir.

Beşinci adımda geride kaldıktan sonra artık altıncı adım için harekete geçebiliriz. ilk 5  adım, en son adım olan altıncı adımda ulaşmak istediğimiz Kredi çeşitleri için bir köprü vazifesi görüyor. altıncı adım da artık firma üzerine alabileceğimiz büyük çaplı krediler için çalışmaya başlayacağız. artık kredi profili olarak çok sağlam ve güvenilir bir firmaya sahipsiniz. Bunun manası, Bundan Böyle başvuracağınız bütün kredilerde olumlu cevap alma olasılığınız çok yüksek. Ve muhtemelen firmanız adına artık Visa, MasterCard veya American Express gibi kredi kartları alma imkanınız olacak. Bundan sonrası firma Kredi Profilinizi geliştirmek Ve firmanızın üzerine farklı limitlerde ve özelliklerde kredi almak çok daha kolay ve çok daha rahat olacak.

Firmanız Var Ve Kişisel Kredinizle Firma Kredinizi Ayırmak İster Misiniz?

Temiz Kredi‘yi Arayın, Yardımcı Olalım

201-455-7334 

Firmanız adına farklı firmalardan farklı limitlerde kredi alarak, şahsi kredi limitlerinizi doldurmayacak ve kredi skorunuzu düşürmeyeceksiniz. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.