Herkesin kredi kartı var. Hatta bir veya iki tane de değil,  birkaç tane var. Ve herkes bu kartları kullanıyor. O kadar çok promosyon ve kampanya var ki piyasada, insanlar bu promosyon ve kampanyalardan faydalanayım diye, o kampanyaya uygun kredi kartını kullanıyor. Bir, iki derken bu konrol yavaş yavaş kaybediliyor ve ay sonu geldiğinde insan bir bakıyor, kartların minimum ödemeleri bile almış başını gitmiş. Sonra borç sarmalında dolanıp duruyor insanlar.

İnsanların ellerinde küçük de olsa bir program olsa, bu programı kullanarak kredi kartlarını tek bir yerde görebilseler, toplam borçlarını, toplam minimum ödemelerini görebilseler, belki kendilerine çeki düzen verip, ona göre hareket edecekler. Ama böyle bir program olmadığından, ne yapacaklarını da bilmeden her ay gelen ekstrelere göre hareket ediyorlar.

Böyle bir problemi görünce, ben de bu soruna bir nebze de olsa çare olabilecek bir bilgisayar programı hazırladım. Çok komplike birşey değil, küçük ama büyük işler başarabilecek bir program. En azından bütün kredi kartlarını bir araya getirip, büyük resmi görmeye yarıyor bu program.

Kısaca, bu program sayesinde, artık kredi kartlarını insanlar kontrol altına alabilecekler ve kredi kartlarını yönetmeye başlayacaklar.

Artık kredi kartlarınız sizi değil, siz kredi kartlarınızı kontrol edin!
Kredi Kartı Kontrol Programı sayesinde, bundan sonra aylık bütçenizi ve kredi kartlarınızı kontrol edebilecek ve geleceğe yönelik daha rahat ekonomik kararlar alabileceksiniz.
Kredi Kartı Kontrol Programı sayesinde:

Bütün kredi kartlarınızı bir yerde görebilecek ve inceleyebileceksiniz.

Sadece kredi kartınızın adını, limitini ve o kredi kartına olan borcunuzu yazacaksınız, geri kalanını program kendisi hesaplayacak.

Tek tek hangi kredi kartına ne kadar minimum ödeme yapmanız gerekiyorsa, program sizin için hesaplayacak. Bankaların yolladığı ekstrelerdeki minimum ödeme miktarlarına aldanmayın!

Şu anki borçlanma oranınızın ne kadar olduğunu hem tek tek, hem de toplamda program hesaplayıp, önünüze koyacak.

Olması gereken borçlanma oranınızı hesaplayacak. Böylece, yüzde olarak kendinize hedefler belirlemiş olacaksınız.

Olması gereken borç limitinizi hesaplayacak. Böylece para cinsinden kendinize hedefeler belirlemiş olacaksınız.

Kullanılabilir limitiniz var mı, yok mu? Bunu da hesaplıyor program. Böylece, gece rahat mı yatmanız gerekiyor, yoksa kemer sıkma politikası mı uygulamanız gerekiyor, bunu bilecek ve ona göre hareket edeceksiniz.

Kredi Kartı Kontrol Programı’nı temin etmek için aşağıdaki “Şimdi Satın Al” butonunu kullanabilirsiniz.